Reference

Domů Reference

Referenční projekty a stavby

S pochopením pro soukromí naších zákazníků a současnou legislativní úpravu spojenou s GDPR, neuvádíme záměrně referenční projekty a stavby s odkazy na přesné umístění staveb či hodnotu investice. V galerii naleznete fotky z našich projektů a realizací staveb, které jsou již hotové a slouží zdárně svým majitelům. Ceníme si každého spokojeného zákazníka. Děkujeme!

Aktuální projekty

Pokud Vás zajímá aktuální dění ve firmě, aktuální projekty, aktuální stavby a případně i neobvyklá technická řešení, kterými se právě zabýváme, tak se podívejte na naše facebookové stránky.

Co připravujeme a kam směřujeme?

Aktuálně připravujeme projekt obytného komplexu 17 rodinných domů nedaleko Brna, dále výstavbu mycího centra osobních a dodávkových automobilů nedaleko dálnice D2 a kompletní rekonstrukci a dostavbu vlastních provozních objektů. Současně připravované projekty a plánovanou výstavbu řešíme s ohledem na nízkou energetickou náročnost a maximální provozní soběstačnost. Do našich projektů a staveb vkládáme chytré elektroinstalace a moderní řídící systémy. Přidejte se k nám